Privātuma Politika

Privātuma politika

 

Vietne www.erlanda.lv ir SIA ERLANDA CONSTRUCTION interneta mājaslapa. Mūsu rekvizīti:

SIA ERLANDA CONSTRUCTION, PVN Reģ.Nr.LV40103454594

Juridiskā adrese: Bērzaunes iela 9, Rīgā, LV-1035

Faktiskā adrese: Dārzciema iela 39, Rīga, LV-1082

Tālrunis:29267677, e-pasts:info@erlanda.lv

 

SIA ERLANDA CONSTRUCTION privātuma politika nosaka kā SIA ERLANDA CONSTRUCTION apstrādā personas datus, kā arī kārtību, kādā tiek īstenoti datu subjekta tiesības un ar personas datu aizsardzību saistītie jautājumi. Piekļūstot šai mājaslapai, jūs apstiprināt, ka esat iepazinies un sapratis šo privātuma politiku.

SIA ERLANDA CONSTRUCTION respektē savu klientu privātumu un, apstrādājot personas datus, ievēro Vispārējās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasības un citu Latvijā spēkā esošo normatīvu prasības.   

SIA ERLANDA CONSTRUCTION jūsu personas datus, tostarp vārdu, telefona numuru, adresi un informāciju par jūsu saņemtajiem no SIA ERLANDA CONSTRUCTION pakalpojumiem,  apstrādā un izmanto turpmāk norādītiem nolūkiem –komunikācijai ar Jums mūsu pakalpojumu izmantošanā un ar tiem saistītiem nolūkiem, pakalpojumu organizēšanai jums, norēķiniem par pakalpojumiem, savu pakalpojumu un cenu piedāvājumu sniegšanā. Atsevišķos gadījumos dati tiek izmantoti personāla atlasei, pieteikumu apstrādei, uzņēmuma pārvaldības procesa nodrošināšanai. Personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir datu subjekta piekrišana, līguma noslēgšana un tā izpilde, leģitīmās intereses nodrošināšana.

Personas dati tiek uzglabāti atbilstoši to apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, kamēr pastāv viens vai vairāki zemāk uzskaitītie kritēriji:

-ERLANDA CONSTRUCTIONīsteno savas leģtīmās intereses;

-ERLANDA CONSTRUCTION ir pienākums datus glabāt;

-spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgās personas datu apstrādei.

 

Jūsu informācija netiks izpausta trešajām personām, ja vien nebūsim saņēmuši skaidri izteiktu jūsu piekrišanu, kā arī gadījumos, kad to nosaka likums. Ja vēlaties pārskatīt un atjaunot datus, vai arī tos dzēst, lūdzu informējiet par to mūs e-pastā info@erlanda.lv vai nosūtot pieprasījumu pa pastu uz augstāk norādīto adresi.  

 

Sīkdatņu politika

 

SIA ERLANDA CONSTRUCTION izmanto īslaicīgās (sesiju) un ilgtermiņa (pastāvīgās) sīkdatnes. Sesiju sīkdatnes atļauj izsekot Jūsu darbības viena apmeklējuma sesijas ietvaros. Tās pēc apmeklējuma netiek saglabātas Jūsu iekārtā. Savukārt pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu iekārtā starp sesijām. Tās tiek izmantotas, lai autentificētu Jūs un atcerētos Jūsu iestatījumus.

Šajā interneta mājas lapā tiek lietotas arī trešās puses sīkdatnes, lai nodrošinātu drošu un ērtu mājaslapas darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par apmeklētāja darbībām mājaslapā un analizētu apmeklētāju mājaslapas lietošanas pieredzi.

Mēs izmantojam “Google Analytics” pakalpojumu, kas nosūta datus par lietotāja darbībām uz Google serveriem. Atgādinām, ka Google privātuma politika nepieļauj iesūtīt personu identificējošu informāciju. Lai iegūtu plašāku informāciju par “Google Analytics” sīkdatnēm, lūdzam skatīt šeit.

 

Uzmanību!

Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu privātuma politika neattiecas uz citām mājaslapām uz kurām varat nokļūt caur mūsu mājaslapu.

Privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākais tās saturs publicēts šajā mājaslapas vietnē.

Šis dokuments ir tulkots no orģināldokumenta latviešu valodā. SIA ERLANDA CONSTRUCTION saistošs ir tikai dokuments orģinālvalodā.

 

Privātuma politika un sīkdatņu politika atjaunota: 2018. gada 8. Augustā.